آلمان, کار در خارج از کشور

آوسبیلدونگ چیست؟

آوسبیلدونگ چیست؟

 

آوسبیلدونگ در #آلمان یک # آموزش حرفه‌ای دوگانه است. #یعنی ترکیبی از دروس تئوری و کار عملی دوره آوسبیلدونگ را شکل می‌دهند. اگر به دنبال دریافت مدرک بدون تحصیل در دانشگاه های آلمان هستید، آوسبیلدونگ می‌تواند بهترین گزینه آموزشی و شغلی باشد.
در طول دوره آوسبیلدونگ، متقاضیان در یک #مدرسه یا #آموزشگاه_حرفه‌ای دوره‌های تئوری را می‌گذرانند. دوره‌های عملی بسته به انواع آوسبیلدونگ آلمان می‌تواند با کار در بیمارستان‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و غیره همراه باشد. حقوق دوره‌ های آوسبیلدونگ آلمان معمولا هر سال با توجه به تعداد سال‌های آموزش افزایش می‌یابد.
با این وجود ، مشاغل آوسبیلدونگ آلمان دستمزد کمتری نسبت به مشاغل دانشگاهی دریافت می‌کنند. در عین حال مسئولیت‌های محدودتری نیز دارند. اگرچه، افزایش دستمزد با تجربه و آموزش بیشتر امکانپذیر است. کسانی که دوره های آوسبیلدونگ آلمان را پشت سر می‌گذارند، فرصت‌های شغلی متعددی دارند، زیرا تقاضا برای نیروی کار در آلمان بالاست.
با قبولی در آزمون‌ها، متقاضیان مدرکی دریافت می‎کنند که به آنها اجازه کار در بخشی برای آن آموزش دیده‌اند، داده می‌شود. این #مدرک همچنین در بسیاری از کشورهای دیگر از جمله #اتحادیه#اروپا به رسمیت شناخته می‌شود. بنابراین با #آوسبیلدونگ_آلمان شما تنها به این کشور محدود نخواهید شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید...

دفتر کاریابی بین المللی جوان با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
شماره ثبت ۶۹۲۷۶ :

چهارمحال و بختیاری - فرخ شهر - بلوار هفت تیر پلاک ۱۰۹
https://javanjob.ir
Info@javanjob.ir
jobjavan7@gmail.com
09355596803
038-31125

CHB, Iran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *