روند اشتغال

روش کار در کاریابی بین المللی جوان بطور خلاصه به شکل زیر است :

روند انجام امور در کاریابی بین المللی جوان .

فرصت های شغلی موجود در داخل یا خارج کشور که مسئولیت معرفی نیروی کار آنها به کاریابی بین المللی جوان واگذار شده است ، در صفحه ی اینستاگرام کاریابی بین المللی جوان  و صفحه ی آخرین شغل ها اطلاع رسانی و منتشر میشوند .

کارجویان عزیز با دیدن این فرصت های شغلی هر کدام را مایل باشند میتوانند انتخاب کنند و برای کسب آن شغل اقدام کنند .

با توجه به اینکه فرصت های شغلی خوب متقاضیان زیادی دارد و همچنین اینکه کاریابی بین المللی جوان بر اساس زمان ثبت نام افراد برای آنها اولویت بندی میکند لذا پیشنهاد میکنیم در اولین فرصت جهت فرم های ( درخواست کار در خارج از کشور و یا درخواست کار در داخل کشور ) مربوطه را تکمیل نمایند . با این کار علاوه بر اینکه برای خودتان حفظ نوبت کرده اید ، اطلاعات تان را در بانک اطلاعات کارجویان  وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی  و بانک اطلاعات کارجویان کاریابی بین المللی جوان هم ثبت کرده اید .

جهت ثبت نام و تقاضای شغل در داخل یا خارج از کشور میتوانید با استفاده از دکمه هائی که در زیر این مطلب تعبیه شده است اقدام کنید .

بعد از ثبت نام و تکمیل فرم ها و بارگذاری اطلاعات کاریابی بین المللی جوان با استفاده از جدیدترن نرم افزارها ، مشاغلی که با تخصص و تقاضا و شرایط کارجویان تطابق داشته باشد را به صورت ارسال پیامک یا تماس تلفنی  و یا دعوت و حضوری به اطلاع کارجویان خواهد رسانید .

کارجویان عزیز پس از مطلع شدن از فرصت شغلی می بایست برای آن شغل تصمیم قطعی گرفته و بلافاصله کاریابی بین المللی جوان را از تصمیم خود مطلع نمایند .

بعد از این مرحله چنانچه کارجو ، متقاضی کار در داخل کشور باشد بلافاصله بصورت رسمی و کتبی به محل کار معرفی و با کارفرما عقد قرارداد می نماید .

اما کارجویان خارجی پس از انتخاب شغل ، یک قرارداد با کاریابی بین المللی جوان مبنی بر انجام امور اشتغال ، منعقد نموده و هزینه های مربوطه را طبق شرایط مندرج در قرارداد پرداخت میکنند .

کاریابی بین المللی جوان طبق تعهد ذاتی که به مراجعه کنندگان گرامی دارد در اسرع زمان ، امور مربوطه را انجام داده و کارجو را به کشور مقصد اعزام میکند . با توجه به اینکه انجام امور برای مشاغل و کشورهای مختلف در مدت زمان های مختلفی انجام میشود ، در هر قرارداد مدت زمان انجام امور پیش بینی شده و در قرارداد ذکر میشود .

کار جویان گرامی در هر مرحله نیاز به مشاوره داشته باشند میتوانند با تکمیل فرم درخواست مشاوره از مشاوره ی کارشناسان کاریابی بین المللی جوان استفاده کنند .

چنانچه کارجویان عزیز سوال یا سوالاتی داشته باشند در صفحه ی سوالات متداول سایت کاریابی بین المللی جوان از بین سوالاتی که قبلا دیگران پرسیده اند سوال و پاسخ مربوطه را پیدا کنند و چنانچه سوال آنها در سوالات متداول نبود ، در همان بخش سوال یا سوالات شان را ثبت کنند . کارشناسان کاریابی بین المللی جوان کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ خواهند داد و بوسیله ی پیامک ثبت پاسخ را به اطلاع کارچو خواهند رسانید .

امیدواریم در این مطلب توانسته باشیم روند انجام امور را کاملا توضیح داده باشم .

اگر هر سوالی در این خصوص دارید ، ابتدا در بخش سوالهای متداول سایت به دنبال سوال تان بگردید و پاسخ آن را مطالعه فرمائید. چنانچه سوالتان را در بخش سوالات متداول پیدا نکردید میتوانید از طریق همان صفحه سوالات متداول یا صفحه اینستاگرام کاریابی بین المللی جوان یا از طریق تلفن سوالات تان را مطرح نموده و پاسخ تان را بگیرید .

پیروز باشید .

دیدگاه - انتقاد و پیشنهادات

هر دیدگاه ، نظر ، انتقاد یا پیشنهادی دارید در این بخش ارسال کنید . سپاسگزاریم
نام(Required)

تماس با ما:

از شنبه تا چهارشنبه از 8 الی 14

پنج شنبه ها از 8 الی13

03831125 و 09355596803

آدرس دفتر :

IRAN

استان چهارمحال و بختیاری

فرخ شهر - بلوار 7 تیر پلاک 108

کد پستی : 8831847314

logo-samandehi