ترکیه, کار در خارج از کشور

ترکیه

در مورد کشور ترکیه

ترکیه، یک کشور در قاره آسیا و اروپا است که در غرب آن دریای اژدها (به طور محلی دریای مرمره نامیده می‌شود)، در شمال غربی آن دریای مرجان، در شمال شرقی آن دریای سیاه و در جنوب غربی آن دریای اچه و در جنوب شرقی آن دریای مدیترانه قرار دارد. پایتخت ترکیه، آنکارا است، اما شهر بزرگتر و پرجمعیتتر آن استانبول است. ترکیه با جمهوری آذربایجان، ایران، ارمنستان، گرجستان، بولگاریا و یونان هم مرز است. زبان رسمی ترکی است و اکثریت مردم این کشور، مسلمان سنی هستند. ترکیه دارای تمدن و تاریخی بسیار باستانی است و در زمینه‌های مختلف از جمله تولید نساجی، صنایع غذایی و خودروسازی موفق بوده است.

آیا میتوان در ترکیه کار کرد ؟؟

بله، کار در کشور ترکیه امکان‌پذیر است. برای کار در ترکیه، باید از وضعیت قانونی خود در این کشور آگاه باشید. برای این منظور، باید مراحل مختلف دریافت ویزای کاری را طی کنید. برای کار در ترکیه، شما باید در ابتدا یک پیمان کاری یا فرصت شغلی در این کشور داشته باشید. سپس، شرکت یا سازمان که شما برای آن کار می‌کنید، باید اقدامات لازم را برای درخواست ویزای کاری شما انجام دهد.

به طور کلی، برای درخواست ویزای کاری در ترکیه، باید دارای یک پاسپورت معتبر، مدارک تحصیلی و یا تجربه کاری مرتبط، مدارک ثبت شرکت یا سازمان مورد نظر و همچنین گواهی سلامتی باشید. همچنین، شرکت یا سازمان که شما برای آن کار می‌کنید، باید از دستمزد و شرایط کاری مطمئنی برای شما ارائه کند.

در کل، کار در کشور ترکیه ممکن است به دلیل وجود شرایط و قوانین خاص، برای برخی افراد دشوار باشد. بنابراین، پیش از شروع فرایند کاری در ترکیه، باید با دقت و شفافیت به تمام جزئیات اقدامات و مراحل مختلف توجه کنید و در صورت لزوم، از کمک مشاوران حقوقی و مهاجرتی استفاده کنید.

برای اعزام به ترکیه به عنوان نیروی کار چکار باید انجام دهم ؟

ابتدا باید در سایت کاریابی بین المللی جوان ثبت درخواست کنید .

بعد از ثبت درخواست کارشناسان کاریابی بین المللی جوان با بررسی مشخصات و اطلاعات شما ، شغل مورد نظر و درخور تخصص شما را با کارفرمای کشور ترکیه هماهنگ میکنند . 
بعد از هماهنگی با کارفرما از شما برای عقد قرارداد دعوت میشود و بعد از عقد قرارداد اعزام میشوید .

پروسه ی اعزام به ترکیه چقدر زمان میبرد ؟

تمام پروسه بعد از ثبت درخواست کمتر از یک هفته زمان میبرد .

هزینه ی اعزام به ترکیه چقدر است ؟

مبلغ هزینه ی اعزام بعد از ثبت درخواست توسط کارشناس محاسبه و به شما اعلام میشود .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *